Структура КНТЕУ

Один з найавторитетніших навчальних закладів України, атестований за найвищим, IV рівнем акредитації.
    Його історія бере свій початок від Київського філіалу Всесоюзного заочного інституту радянської торгівлі, створеного в 1946 р. Згідно з постановою Ради Міністрів УРСР № 50 від 14.01.59 р. філіал передано у підпорядкування Харківському інституту радянської торгівлі, в тому ж році - Донецькому інституту радянської торгівлі.
    Відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР № 195 від 04.03.66 р. створено Київський торгово-економічний інститут.
    Постановою Кабінету Міністрів України № 542 від 29.08.94 р. перетворений у Київський державний торговельно-економічний університет.
    Указом Президента України № 1059/ 2000 від 11.09.2000 р. надано статус національного.

     Університет є лідером у реформуванні вищої освіти України, першим у країні здійснив суттєве оновлення змісту освіти, широкомасштабне впровадження комп’ютеризації, новітніх навчальних технологій на базі програмних продуктів, локальних глобальних інформаційних мереж. Створено сучасний бібліотечний комплекс з електронним обслуговуванням читачів. Активно діє система паралельного навчання та інтегрованої ступеневої освіти в рамках техноекономполісу.
    Університет виконує функції науково-методичного центру для вищих навчальних закладів України з підготовки фахівців із напрямів "Менеджмент" і "Торгівля". Є розробником державних стандартів освіти з цих напрямів.
    Здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців за державним замовленням та угодами з юридичними і фізичними особами для сфер внутрішньої та зовнішньої торгівлі, фінансової системи і права, митної служби, захисту прав споживачів, антимонопольної діяльності, економіки підприємництва, банківської і страхової справи, бухгалтерського обліку, фінансового контролю, ресторанного господарства, туризму, готельного господарства, інших ланок інфраструктури.
    Навчається понад 34 тис. студентів, у т.ч. 18 тис. за денною формою навчання. Підготовка фахівців здійснюється за 5 напрямами (економіка і підприємництво, менеджмент, торгівля, харчова технологія та інженерія, право) - 26 спеціальностями, 36 спеціалізаціями.
    Організація підготовки за сучасними актуальними для суспільства спеціальностями, привертає все більше уваги молоді, численних підприємців, організацій, підприємств.

Університет має 5 факультетів :
економіки, менеджменту та права
фінансів та банківської справи
обліково-економічний
ресторанно-готельного та туристичного бізнесу
товарознавчий 

    Для забезпечення високого рівня практичної підготовки студентів функціонують Навчально-виробниче об'єднання, Центр навчально-тренінгових фірм, Центр з сертифікації продукції послуг та систем якості. 
    З метою організації та координації навчального процесу, виховної роботи зі студентами, наукової діяльності діють функціональні відділи, бібліотека, центр розвитку кар'єри, інші підрозділи. 
    Високий рівень підготовки фахівців забезпечують кваліфіковані, досвідчені науково-педагогічні кадри. Питома вага викладачів з науковими ступенями доктора та кандидата наук перевищує 70 відсотків. Працює 13 заслужених діячів науки і техніки, заслужених працівників вищої школи, народної освіти, 4 академіка та 4 члена-кореспондента академій наук. Створено систему підвищення рівня педагогічної майстерності, опанування викладачами сучасних форм і методів навчання. Працює Вища школа педагогічної майстерності. 
    КНТЕУ укладено угоди з міністерствами і підприємствами про творчу науково-технічну співдружність та співпрацю в галузі підготовки спеціалістів багатьох спеціальностей, зокрема, з Рахунковою палатою України, Національним банком України, Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерством фінансів України, Міністерством закордонних справ України, Державною податковою адміністрацією України, Державною митною службою України, Державним казначейством України, Антимонопольним комітетом України, Головним контрольно-ревізійним управлінням України, Пенсійним фондом України, акціонерними банками "Надра", "Аваль", Торгово-промисловою палатою України, Українською асоціацією якості та іншими установами. 
    Встановлені та підтримуються творчі зв'язки з 52 навчальними закладами 21 країни. Університет є представником країни у 7 престижних міжнародних організаціях, у т.ч. у Міжнародній асоціації вищої освіти, бере участь у виконанні ряду міжнародних проектів, зокрема по підготовці фахівців з казначейства, банківської системи, туризму та готельного господарства. 
    Матеріально-технічна база університету відповідає міжнародним стандартам. Для студентства створено сприятливі соціально-побутові умови. До послуг викладачів і студентів магазин, кафе, медпункт, перукарня, пральня та інші побутові пункти.

Для можливості коментування вам необхідно оформитися на сайті ІВК.