Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ переміг у номінації «Кращі спеціалізовані програми» бізнес-шкіл

Журнал БІЗНЕС склав традиційний щорічний рейтинг бізнес-шкіл України, серед яких чільне місце посів Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ, перемігши в номінації «Кращі спеціалізовані програми».
 
В оцінюванні брали участь відомі випускники, які обрали українські МВА-програми і, як показує їх життєвий і кар’єрний шлях, очікування виправдалися. У коментарях БІЗНЕСу зроблено наголос на нинішню кризу, яка спонукає до пошуку нових рішень і отримання нових знань, а зростання популярності МВА-освіти в кризовий час – загальносвітовий тренд.
 
За словами випускниці ІВК МВА-General management, заступника генерального директора ISIDA Наталії Тулінової економічна криза показала, наскільки Україна вразлива, багато фахівців виявились неефективними в нестабільних умовах бізнесу. Рішення щодо навчання на програмі МВА було прийнято з метою захистити свою позицію, свій унікальний досвід.
 
Ще одним визнаним трендом у бізнес-освіті є те, що МВА в усьому світі переходить в онлайн.

Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ – краща університетська бізнес-школа

Для сучасних лідерів одна з найбільш прийнятних можливостей якісно покращити свої професійні характеристики та досягнути кар’єрних успіхів – це систематизувати знання та практичні навички шляхом отримання бізнес-освіти, зокрема за програмами МВА.

      Сьогодні ринок бізнес-освіти в Україні відчуває підйом, адже саме зараз провідні компанії намагаються змінити свої стратегії, відшукати нові шляхи розвитку. Бізнес-освіта – це саме той інструмент, що допомагає вивести бізнес на новий рівень.

      В Україні послуги з навчання бізнес-магістрів надають біля 30 освітніх закладів.

      Журнал «БІЗНЕС» провів дослідження найкращих бізнес-шкіл України, в якому кожна отримала свою номінацію.

      Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ отримав статус «Кращої університетської бізнес-школи».

       Вже більше 10 років ІВК готує кадри для національної економіки. Інститут має 6 міжнародних програм стажувань топ-менеджерів та бере участь в урядовій програмі перепідготовки керівних кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».